Aplica spontan

Coordonator Curieri

Localitate: Slobozia

Data introducerii: 28 februarie 2024

Responsabilitati:

Agentia de recrutare Crosswork se afla in cautarea unui Coordonator Curieri, deschis on-site pentru unul dintre clientii nostri, una din cele mai cunoscute companii de curierat din tara.

Cu ce se ocupa un Coordonator?
- Organizeaza si coordoneaza activitatile desfasurate in cadrul depozitului;
- Stabileste si transmite obiectivele si planificarea zilnica catre curieri (rute);
- Desfasoara activitatii administrative;
- Verifica coletele nelivrate si le pregateste de livrare pentru urmatoarea zi.

Cerinte:

- Studii medii absolvite cu diploma de Bacalaureat;
- Experienta anterioara de minim 1 an pe coordonare echipe reprezinta un avantaj;
- Bune abilitati de comunicare;
- Bune abilitati de transmitere corecta a informatiilor;
- Atentie la detalii, buna organizare.

Beneficii:

- Pachet salarial format din: parte fixa, tichete de masa si sistem de bonusare, in functie de productivitatea/ buna functionare a depozitului;
- Mediu de lucru dinamic.