Aplica spontan

Operator Fabricatie

Localitate: Iasi

Data introducerii: 05 iulie 2024

Responsabilitati:

Suntem Crosswork, o companie cu experienta in servicii de recrutare, salarizare si administrare a personalului la nivel national. Fondatorii nostri, experti si consultanti in domeniul serviciilor de resurse umane, au infiintat acest business in 2006 din pasiunea lor de a raspunde profesional si cuprinzator nevoilor pietei.

Clientul nostru este o companie multinationala - unul dintre cei mai importanti furnizori de cablaje spatiale din Sud-Estul Europei.

Locatie: Iasi

Responsabilitati generale:

- Te vei ocupa de realizarea sarcinilor practice de fabricare, asamblare si testare a componentelor cablajului;
- Vei lucra cu un grad inalt de dexteritate si o atentie sporita la detalii in special pentru lucrarile precise de asamblare a cablajului.

Cerinte:

- Capacitatea de a interpreta desene tehnice si de a urma instructiuni de lucru;
 - Experienta anterioara in productie sau asamblare; familiarizarea cu procesele de asamblare a cablajelor este un plus;
- Cunostinte de baza a componentelor electrice si a cablajului;
- Cunostinte bune de limba Engleza;
- Cunostinte bune de utilizare MS Office.

Daca te atrage acest domeniu si esti interesat de mai multe detalii, te incurajam sa aplici la acest anunt sau sa ne trimiti CV-ul la adresa roxana.fagateanu@crosswork.ro si colega noastra, Roxana, te va contacta cat mai curand posibil.