Aplica spontan

Field Sales Agent

Localitate: Bacau, Suceava

Data introducerii: 12 iulie 2024

Suntem Crosswork, o companie cu experienta in recrutare la nivel national, salarizare si servicii de administrare de personal. Fondatorii, expertii si consultantii nostri in domeniul larg al serviciilor de resurse umane, au infiintat aceasta afacere in 2006 din pasiunea lor de a aborda profesional si cuprinzator nevoile pietei.

Recrutam in prezent un Field Sales Agent pentru unul dintre clientii nostri, una dintre cele mai cunoscute companii de curierat din tara.

Locatii: Bacau / Suceava

Responsabilitati:
•    Promovarea si vanzarea produselor catre clientii din segmentul dedicat;
•    Oferirea de sprijin si consultanta clientilor, precum si mentinerea in permanenta a legaturii cu acestia;
•    Prospectarea in permanenta a piatei in vederea identificarii de noi clienti.

Candidatul Ideal:
•    Experienta semnificativa in vanzarea de servicii, cel putin 2 ani;
•    Pasiune pentru vanzarea de servicii si satisfactia clientilor;
•    Orientare catre solutii si performanta;
•    Excelente abilitati de comunicare si influentare;
•    Atitudine proactiva si flexibilitate;
•    Limba engleza (nivel mediu);
•    Carnet conducere – Categoria B.

Daca ai experienta in #Sales, vrei sa te dezvolti in acest domeniu si de asemenea, gasesti aceasta oportunitate interesanta, te incurajez sa aplici. Daca ai nevoie de mai multe detalii, nu ezita sa ne contactezi la giulia.poputa@crosswork.ro.