Aplica spontan

Consilier Relatii Clienti Rezidentiali E.ON Energie - Cluj-Napoca

Localitate: Cluj-Napoca

Data introducerii: 23 februarie 2022

Responsabilitati:

Agentia de recrutare Crosswork se afla in cautare de Consilier Relatii Clienti Rezidentiali pentru biroul din Cluj - Napoca al clientului sau, E.ON Energie, companie multinationala activa in domeniul energetic.

Rol:

Prin interactiunea directa cu clientii, promoveaza / vinde la modul consultativ serviciile si produsele.

Cerinte:

Candidatul ideal:

Adaptabilitate la programul de lucru si cerintele postului;
Abilitati de comunicare si negociere;
Motivatie puternica;
Mentinerea performantei in situatii tensionate;
Cooperare si dorinta de a lucra in echipa;
Disponibilitate pentru o colaborare pe perioada determinata.

Ce vei face?

Cu o atitudine prietenoasa te vei ocupa de intampinarea clientilor;
Cu atentie si interes vei asculta clientul pentru a identifica motivul vizitei;
Pentru solicitarile pe care le poti solutiona, vei oferi suport si consultanta;
Vei oferi informatii de natura comerciala si tehnica despre produse si servicii, pe care le vei promova activ;
Vei administra eficient fluxul de clienti  din centrul de relatii clienti si vei promova planuri de actiune pentru gestionarea perioadelor tensionate;
Prin mentinerea unei atmosfere placute in centrul de relatii clienti, te vei ocupa de mercantizare si controlul calitatii.

Poti aplica direct, sau poti trimite CV-ul tau la adresa georgiana.badea @ crosswork.ro si te vom contacta noi.