Aplica spontan

Contact Center Advisor (hibrid)

Localitate: Bucuresti

Data introducerii: 19 februarie 2024

Responsabilitati:

Agentia de recrutare Crosswork se afla in cautarea unui Contact Center Advisor, deschis hibrid pentru unul dintre clientii nostri, una din cele mai cunoscute companii de curierat din tara.

Cerinte:

- Studii medii finalizate/ in curs de finalizare;
- Experienta anterioara in Back office/ Call Center reprezinta un avantaj;
- Bune abilitati de comunicare;
- Limba Engleza nivel mediu – constituie un avantaj;
- Microsoft Office – Word, Excel, Outlook, Teams, Power Point (nivel mediu);
- Bune abilitati de transmitere corecta a informatiilor;
- Abilitatea de a raspunde in mod profesionist clientilor;
- Atentie la detalii, buna organizare.

- Preluare apeluri din partea clientilor;
- Intregistrarea comenzilor din partea clientilor in sistemul informatic al companiei;
- Procesarea si inregistrarea informatiilor despre expedierile aflate in tranzit in reteaua companiei;
- Inregistrarea diverselor informatii despre serviciile companiei;
- Gestionarea chaturilor si mailurilor primite din partea clientilor.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea de a lucra hibrid;
- Mediu dinamic de lucru.