Aplica spontan

Station Manager

Localitate: Piatra-Neamt

Data introducerii: 12 iulie 2024

Suntem Crosswork, o companie cu experienta in recrutare la nivel national, salarizare si servicii de administrare de personal. Fondatorii, expertii si consultantii nostri in domeniul larg al serviciilor de resurse umane, au infiintat aceasta afacere in 2006 din pasiunea lor de a aborda profesional si cuprinzator nevoile pietei.

Recrutam in prezent un Station Manager pentru unul dintre clientii nostri, una dintre cele mai cunoscute companii de curierat din tara.

Locatie: Piatra Neamt

Candidatul Ideal:
•    Trebuie sa aiba capacitatea de a-i inspira pe ceilalti;
•    Sa fie organizat, sa aiba o atentie deosebita la detalii;
•    Sa aiba o atitudine pozitiva, care sa-i motiveze pe oamenii din subordine;
•    Sa detina abilitati de lider si de comunicare. Sa fie orientat catre rezultate.

Responsabilitati:
•    Coordonarea echipei de curieri si manipulati;
•    Urmarirea KPI-urilor pentru atingerea targetelor stabilite;
•    Comunicarea procedurilor de lucru catre echipa;
•    Mentinerea standardelor operationale.

Daca ai experienta in aria de coordonare echipe si gasesti aceasta oportunitate interesanta, te incurajez sa aplici. Daca ai nevoie de mai multe detalii, nu ezita sa ne contactezi la diana.cioloca@crosswork.ro.