Aplica spontan

Sales City Manager

Localitate: Iasi

Data introducerii: 12 iulie 2024

Suntem Crosswork, o companie cu experienta in recrutare la nivel national, salarizare si servicii de administrare de personal. Fondatorii, expertii si consultantii nostri in domeniul larg al serviciilor de resurse umane, au infiintat aceasta afacere in 2006 din pasiunea lor de a aborda profesional si cuprinzator nevoile pietei.

Clientul nostru este una dintre cele mai mari companii de panificatie din Regiunea Moldovei - Romania. Cautam o persoana care sa doreasca sa coordoneze vanzarile locale pentru rolul de Sales City Manager.

Locatie: Iasi

Candidatul ideal:

- Studii superioare (finalizate);
- Experienta pe o pozitie similara in aria FMCG;
- Preocupare pentru atingerea obiectivelor si dezvoltarea afacerii pe canalul IKA;
- Abilitati de comunicare, negociere si de lucru in echipa.

Responsabilitati:

- Elaboreaza, planifica si urmareste realizarea planurilor de actiuni pentru indeplinirea obiectivelor si pentru punerea in aplicare a strategiei de vanzari;
- Raspunde de coordonarea eficienta a personalului din subordine;
- Realizeaza analize ale activitatii agentilor de vanzari;
- Planifica activitatea agentilor de vanzari din subordine;
- Monitorizeaza relatia cu clientii importanti;
- Dezvoltarea business-ului si a relatiilor cu clientii pe zona arondata.

Ce putem oferi:

 · Salariu si set de beneficii atractive;
 · Oportunitati de dezvoltare continua pentru o gama variata de abilitati;
 · Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista.

Daca ai experienta de #coordonare in aria de #sales, vrei sa te dezvolti in acest domeniu si, de asemenea, gasesti aceasta oportunitate interesanta, te incurajez sa aplici. Daca ai nevoie de mai multe detalii, nu ezita sa-i scrii un mesaj colegei mele, Narcisa, sau sa o contactezi direct la narcisa.cojocariu@crosswork.ro.