Aplica spontan

Reprezentant Vanzari

Localitate: Craiova, Brasov, Bucuresti, Timisoara, Cluj-Napoca, Alba Iulia, Oradea, Sibiu

Data introducerii: 12 iulie 2024

Suntem Crosswork, o companie cu experienta in recrutare la nivel national, salarizare si servicii de administrare de personal. Fondatorii, expertii si consultantii nostri in domeniul larg al serviciilor de resurse umane, au infiintat aceasta afacere in 2006 din pasiunea lor de a aborda profesional si cuprinzator nevoile pietei.

Recrutam in prezent un Reprezentant Vanzari pentru unul dintre clientii nostri, companie internationala de servicii de inchiriere de textile.

Locatii: oricare din locatiile Bucuresti si Iasi.

Responsabilitati:

- Realizarea de vizite de teren sau sustinerea de intalniri online cu potentiali clienti pentru promovarea serviciilor companiei;
- Cautarea de noi clienti intr-o zona geografica definita, folosind metode traditionale si metode digitale de prospectare;
- Vanzarea directa a serviciilor companiei, furnizarea de clienti noi, precum si cresterea veniturilor din zona alocata;
- Negocierea contractelor noi si asigurarea implementarii corespunzatoare a serviciilor la clienti.

Cerinte:

- Disponibilitatea pentru deplasari;
- Experienta demonstrata in vanzari si dezvoltare de afaceri;
- Abilitati excelente de comunicare si negociere, capacitatea de a construi si mentine relatii de lunga durata cu clientii;
- Orientare catre rezultate si capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic;
- Limba engleza – nivel mediu;
- Bune abilitati de utilizare ale pachetului MS Office/ CRM.

Daca ai experienta in #Sales, vrei sa te dezvolti in acest domeniu si, de asemenea, gasesti aceasta oportunitate interesanta, te incurajez sa aplici.