Aplica spontan

Specialist validare date

Localitate: Iasi

Data introducerii: 16 noiembrie 2023

Responsabilitati:

Suntem Crosswork, o companie cu experienta in servicii de recrutare, salarizare si administrare de personal la nivel national. Fondatorii nostri, specialisti si consultanti pe piata larga a serviciilor de resurse umane, au pus bazele acestui business in 2006 din pasiunea pentru resurse umane si de atunci clienti din diverse industrii au incredere in parteneriatul cu noi.

Compania pentru care recrutam acum activ este o companie cu sediul in Iasi, specializata in furnizarea de servicii de prelucrare date, iar noi suntem in cautarea unei persoane potrivite pentru rolul de Specialist Validare Date. Pozitia este Full-Time si aduce cu sine oportunitatea de a te alatura unei echipe tinere si dinamice, fara a fi necesara experienta profesionala anterioara.

Responsabilitatile principale pe care le vei avea:
- introducerea si validarea datelor (numerice si text) in sistemul informatic al companiei;
- asigurarea conformitatii dintre datele introduse in sistem si cele din documentele primite;
- administrarea documentelor si datelor primite intr-un mod eficient.

Cerinte:

Te potrivesti daca bifezi cat mai multe din lista de mai jos
- educatia necesara: studii medii absolvite cu diploma de Bacalaureat sau studii superioare finalizate / in curs de finalizare;
- cunostinte operare PC (pachetul MS Office, de exemplu);
- esti o persoana responsabila, organizata si atenta la detalii;
- ai disponibilitate pentru o colaborare pe o perioada determinata (cu posibilitatea de prelungire).

Pentru mai multe detalii, o poti contacta Andreea, la numarul de telefon: 0773.349.498 sau poti aplica la acest anunt si te vom contacta noi in maxim 2 zile lucratoare.